Trwa ładowanie...
Wobblery
W żargonie wędkarskim wobbler jest przynętą o kształcie i kolorze atrakcyjnym dla ryb drapieżnych. W branży reklamowej wobblery, czyli zawieszki przymocowane do ramienia lub wysięgnika, mają podobną funkcję – nęcą potencjalnych klientów swoją formą, kształtem czy prezentowanym hasłem. Nawet lekki podmuch wiatru wprawia je w ruch, co przypominać może machanie ulotką tuż przed oczami klienta. Tylko w bardziej kulturalnej formie. Tak, jak wszystkie materiały POS, wobblery przygotowujemy w dowolnym kształcie z rozmaitych materiałów: kartonu, PCV, PET, PP czy folii soczewkowej.


Najbardziej ekonomiczną opcją są
wobblery kartonowe. Drukujemy je na wysokiej jakości papierze kredowym, kartonach jedno- lub dwustronnie powlekanych. Możemy następnie uszlachetniać druk zarówno lakierem UV, jak i laminatem. Wobblery z tworzyw sztucznych są dużo bardziej trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, co pozwala stosować je w budynkach, jak również na zewnątrz. Drukujemy je na przezroczystych lub białych tworzywach w technologii druku UV. W naszej ofercie znajdziesz także innowacyjne wobblery 3D drukowane na folii soczewkowej, dzięki którym „przemycisz” więcej treść na jednej powierzchni. Dodatkowo wizualne przyciąganie jakie uzyskujemy dzięki zastosowaniu animacji lub efektu przestrzenności jest nieporównywalne.

Tworzymy różne kształty i rozmiary wobblerów reklamowych, w zależności od życzeń klienta. Wszystkie mocuje się za pomocą transparentnego lub metalowego kiwaka, zakończonego z obu stron taśmą samoprzylepną o zwiększonej przyczepności.

Wyślij zapytanie

Drukarnia Fortis specjalizuje się w produkcji materiałów POS. Jest to zbiorcze określenie materiałów marketingowych, których celem jest wspieranie sprzedaży bezpośrednio w miejscu zakupu. Materiały POS (od angielskiego „Point of Sale”) to najczęściej używane materiały reklamowe, które skutecznie przyczyniają się do wzrostu rozpoznawalności marki i sprzedaży produktów.

Czy materiały POS są skuteczne?


Według badań około ¾ decyzji zakupowych podejmowanych jest bezpośrednio w sklepie. Odpowiednio rozmieszczone materiały reklamowe, takie jak shelflinery, shelfstopery czy wobblery na kilka sekund przyciągają wzrok klienta. Reklamodawca musi więc na materiale promocyjnym zawrzeć tyle informacji, aby zostały one przyswojone w krótkim czasie i zachęciły do kupna produktu. Materiały te mogą zostać wycięte w nietypowym kształcie, na przykład imitując wygląd butelki napoju, bądź wydrukowane na folii soczewkowej tworząc efekt 3D. Działania BTL mogą być prowadzone równolegle do większej kampanii medialnej lub zostać skierowane do konkretnej grupy docelowej, na przykład lokalnej. Kampanie marketingowe z wykorzystaniem pomysłowych materiałów POS korzystnie wpływają na rozpoznawalność marki i wzrost sprzedaży produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.