Trwa ładowanie...
Opakowania i pudełka

Drukarnia Fortis zajmuje się produkcją różnego rodzaju opakowań reklamowych. Oferujemy opakowania z tworzyw sztucznych, kartonowe, a także eleganckie kartony metalizowane. Gwarantujemy wykonanie wyjątkowych opakowań na Twoje produkty, które z pewnością będą niezwykłą wizualną zachętą dla konsumentów.
Możliwość druku na materiałach niewsiąkliwych pozwala nam oferować klientom opakowania z różnych tworzyw sztucznych, takich jak PCVPET czy PP. Nasze doświadczenie i wysoka jakość zastosowanego surowca gwarantują trwałość, estetykę wykonania i dokładną realizację pomysłów naszych klientów. Opakowania metalizowane stosowane są głównie w przemyśle alkoholowym i kosmetycznym, ale nie tylko. Pudełka z kartonów metalizowanych prezentują się bardzo elegancko i efektownie, akcentując prestiż produktu oraz wprowadzając go do grona towarów luksusowych. Połysk i metaliczny charakter opakowania utwierdza klienta w przekonaniu, że wybrał on towar wyjątkowy i wartościowy. 

Klientom poszukującym rozwiązań ekonomicznych proponujemy opakowania kartonowe i tekturowe. Opakowania produkujemy i uszlachetniamy na różne sposoby: mogą być kaszerowane, laminowane, lakierowane UV (całościowo lub wybiórczo), możemy zastosować hot-stamping bądź tłoczenie - wszystko w zależności od wizji Klienta.

Z troski o środowisko naturalne wprowadziliśmy także ekologiczne pudełka z mikrofali. Produkujemy je z ozdobnej tektury falistej w kolorze naturalnym, charakteryzującej się dużą sztywnością i wytrzymałością, z możliwością znakowania przez tłoczenie, które sprawia, ze pudełka wyglądają bardzo elegancko. Przyjazne dla środowiska pudełka pod wymiar są idealne na materiały reklamowe, próbki, gadżety firmowe czy drobne upominki, a także jako opakowania na kosmetyki, produkty spożywcze czy alkohole. Jest to najbardziej ekologiczny produkt w naszej ofercie, do jego znakowania nie używamy żadnych farb, a materiał pochodzi z recyklingu i jest w 100% biodegradowalny.

Wyślij zapytanie

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykorzystanie najróżniejszych tworzyw do przygotowania materiałów reklamowych. W naszej pracy korzystamy z wielu technik druku, m.in. offsetowegocyfrowego, a także druku 3D. Zajmujemy się m.in. drukowaniem na PCV oraz innych niewsiąkliwych podłożach. Do wydruku wykorzystujemy specjalną farbę, która utwardzana jest promieniami UV. Proponujemy szybkie przygotowanie różnych materiałów i gadżetów reklamowych, w tym wobblerów, mat reklamowych, kalendarzy trójdzielnych czy magnesów reklamowych. Drukujemy również wysokiej jakości opakowania reklamowe czy zakładki magnetyczne do książek.

Realizujemy zlecenia na małe i duże nakłady. Nasze usługi reprezentują niezmiennie wysoką jakość, niezależnie od wielkości zamówienia. Masz nietypowy pomysł i nie wiesz, czy da się go zrealizować? Zadzwoń, zakładamy, że będzie to możliwe!

Pobierz katalog naszych produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.