Trwa ładowanie...
Kubki reklamowe

Kubki reklamowe to jedne z wielu niekonwencjonalnych produkcji, jakie wykonujemy. Kubki na długopisy są bardzo dobrym narzędziem marketingowym, pomieszczą długopisy, linijki, ołówki oraz inne niezbędne przedmioty, eksponując grafikę reklamową z logo firmy.
Oferujemy kubki kartonowe, z PVC oraz 3D, drukowane na folii soczewkowej. Komplet składa się z dwóch ringów - otwarty na górze i wypełniony na dole, oraz wykrojonego kształtu kubka, do samodzielnego montażu. Dostępność różnych kolorów ringów (czarny, biały, niebieski, czerwony, żółty i zielony) daje możliwość doboru kompletu najbardziej pasującego do projektu klienta. Całość pakujemy w jednostkowe woreczki, aby łatwiej było dostarczyć produkt do docelowego odbiorcy.

Wyślij zapytanie

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykorzystanie najróżniejszych tworzyw do przygotowania materiałów reklamowych. W naszej pracy korzystamy z wielu technik druku, m.in. offsetowegocyfrowego, a także druku 3D. Zajmujemy się m.in. drukowaniem na PCV oraz innych niewsiąkliwych podłożach. Do wydruku wykorzystujemy specjalną farbę, która utwardzana jest promieniami UV. Proponujemy szybkie przygotowanie różnych materiałów i gadżetów reklamowych, w tym wobblerów, mat reklamowych, kalendarzy trójdzielnych czy magnesów reklamowych. Drukujemy również wysokiej jakości opakowania reklamowe czy zakładki magnetyczne do książek.

Realizujemy zlecenia na małe i duże nakłady. Nasze usługi reprezentują niezmiennie wysoką jakość, niezależnie od wielkości zamówienia. Masz nietypowy pomysł i nie wiesz, czy da się go zrealizować? Zadzwoń, zakładamy, że będzie to możliwe!

Pobierz katalog naszych produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.