Trwa ładowanie...
Teczki ofertowe

Teczka ofertowa to istotny element kreowania wizerunku firmy. Teczka z logo, obok wizytówek, firmowego papieru i kopert stanowi dopełnienie kampanii marketingowej i doskonale buduje świadomość marki. Jeśli firma pokazuje się na targach, wręcza kontrahentom dokumenty lub inne treści, firmowa teczka to praktycznie obowiązek.
Oferujemy teczki w formacie A4 wykonane z papieru, z nadrukiem na skrzydełkach lub bez, opcjonalnie wyposażone w gumkę z metalowymi okuciami, która zapobiega otwieraniu się teczki albo wąsy do wpinania dokumentów, a także
kopertowe teczki z białego lub transparentnego polipropylenu, posiadające zatrzask, rzepy lub gumkę, dobierane zgodnie z kolorystyką teczki. W naszej ofercie znajdziecie również stylowe i eleganckie teczki ofertowe pokryte folią metalizowaną, która nadaje im prestiżowy i ekskluzywny charakter.

Wyślij zapytanie

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykorzystanie najróżniejszych tworzyw do przygotowania materiałów reklamowych. W naszej pracy korzystamy z wielu technik druku, m.in. offsetowegocyfrowego, a także druku 3D. Zajmujemy się m.in. drukowaniem na PCV oraz innych niewsiąkliwych podłożach. Do wydruku wykorzystujemy specjalną farbę, która utwardzana jest promieniami UV. Proponujemy szybkie przygotowanie różnych materiałów i gadżetów reklamowych, w tym wobblerów, mat reklamowych, kalendarzy trójdzielnych czy magnesów reklamowych. Drukujemy również wysokiej jakości opakowania reklamowe czy zakładki magnetyczne do książek.

Realizujemy zlecenia na małe i duże nakłady. Nasze usługi reprezentują niezmiennie wysoką jakość, niezależnie od wielkości zamówienia. Masz nietypowy pomysł i nie wiesz, czy da się go zrealizować? Zadzwoń, zakładamy, że będzie to możliwe!

Pobierz katalog naszych produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.