Trwa ładowanie...
Koperty z nadrukiem

Koperty z nadrukiem to nieodzowny element kreowania wizerunku firmy. Korespondencja firmowa wysłana w eleganckiej kopercie z logo i hasłem marketingowym, podnosi prestiż firmy i zwiększa rozpoznawalność marki. 

Firmowe koperty mają bardzo duży potencjał marketingowy. Świadczą o starannym i drobiazgowym podejściu do interesów i są często pierwszą reklamą, z którą stykają się potencjalni klienci czy kontrahenci. Unikalne, personalizowane koperty pomogą zrobić dobre pierwsze wrażenie i zbudować pozytywny wizerunek firmy. Polecamy najbardziej popularne koperty DL, C6, C5, C4.

Wyślij zapytanie

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykorzystanie najróżniejszych tworzyw do przygotowania materiałów reklamowych. W naszej pracy korzystamy z wielu technik druku, m.in. offsetowegocyfrowego, a także druku 3D. Zajmujemy się m.in. drukowaniem na PCV oraz innych niewsiąkliwych podłożach. Do wydruku wykorzystujemy specjalną farbę, która utwardzana jest promieniami UV. Proponujemy szybkie przygotowanie różnych materiałów i gadżetów reklamowych, w tym wobblerów, mat reklamowych, kalendarzy trójdzielnych czy magnesów reklamowych. Drukujemy również wysokiej jakości opakowania reklamowe czy zakładki magnetyczne do książek.

Realizujemy zlecenia na małe i duże nakłady. Nasze usługi reprezentują niezmiennie wysoką jakość, niezależnie od wielkości zamówienia. Masz nietypowy pomysł i nie wiesz, czy da się go zrealizować? Zadzwoń, zakładamy, że będzie to możliwe!

Pobierz katalog naszych produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.