Trwa ładowanie...
Gry i karty

Spersonalizowane gry planszowe i karciane to świetny pomysł na niekonwencjonalny materiał reklamowy. Karty do gry to nie tylko ciekawy gadżet i źródło świetnej zabawy, ale również kreatywny upominek, który pomoże wypromować twoją firmę. Prezent w postaci gry, kart czy puzzli, przyniesie mnóstwo radości obdarowanej osobie i sprawi, że Twoje logo lub hasło reklamowe na długo zapadnie im w pamięć. Taki materiał marketingowy zostaje z klientem dużo dłużej niż tradycyjne ulotki czy broszury, a odbiorca wystawiony jest na nasze treści przy każdej partyjce gry.

Karty, gry i puzzle z własnym nadrukiem cieszą się dużym powodzeniem zwłaszcza wśród firm przyjaznych dzieciom. Dzięki nim możemy budować świadomość i przywiązanie do marki już u najmłodszych odbiorców.

Produkujemy karty do gry, plansze (jednoczęściowe i składane) oraz puzzle z dowolnym nadrukiem i dedykowanym opakowaniem. Oferujemy dużą różnorodność form, kształtów, ilości elementów, materiałów i wykończeń.

Gry towarzyskie to świetny sposób na relaks i dobrą zabawę, warto więc wykorzystać te pozytywne odczucia, aby kojarzyły się z Twoim produktem lub firmą!

Wyślij zapytanie

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykorzystanie najróżniejszych tworzyw do przygotowania materiałów reklamowych. W naszej pracy korzystamy z wielu technik druku, m.in. offsetowegocyfrowego, a także druku 3D. Zajmujemy się m.in. drukowaniem na PCV oraz innych niewsiąkliwych podłożach. Do wydruku wykorzystujemy specjalną farbę, która utwardzana jest promieniami UV. Proponujemy szybkie przygotowanie różnych materiałów i gadżetów reklamowych, w tym wobblerów, mat reklamowych, kalendarzy trójdzielnych czy magnesów reklamowych. Drukujemy również wysokiej jakości opakowania reklamowe czy zakładki magnetyczne do książek.

Realizujemy zlecenia na małe i duże nakłady. Nasze usługi reprezentują niezmiennie wysoką jakość, niezależnie od wielkości zamówienia. Masz nietypowy pomysł i nie wiesz, czy da się go zrealizować? Zadzwoń, zakładamy, że będzie to możliwe!

Pobierz katalog naszych produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.