Trwa ładowanie...
Kalendarze ścienne trójdzielne i czterodzielne

Trójdzielne kalendarze ścienne to najpopularniejszy model kalendarzy firmowych. Znacznie ułatwiają planowanie długoterminowe, gdyż dają nam wgląd w przeszły, obecny i przyszły miesiąc. Główki kalendarzy mogą być wypukłe – klejone na tzw. „poduszkę”, pokryte folią metalizowaną lub drukowane na folii soczewkowej z efektem 3D. Kalendaria wykonane są z papieru offsetowego 80 g z nadrukiem dwukolorowym. Środkowa część w ciemniejszym kolorze. Okienko przesuwane w środkowej części kalendarium. W naszej ofercie znajdą Państwo także kalendarze czterodzielne z czteroelementowymi kalendariami, bądź w opcji z trzema kalendariami i notatnikiem

Wyślij zapytanie

Kalendarze reklamowe to jeden z najpopularniejszych i najbardziej efektywnych gadżetów marketingowych – są przydatne przez cały rok i każdy z nich korzysta. Raz zakupione będą promować Twoją firmę przez 365 dni, co jest świetnym wynikiem, zważywszy na niewielki nakład finansowy wymagany do ich przygotowania. Profesjonalnie wykonany, estetyczny kalendarz firmowy stanowi wizytówkę przedsiębiorstwa i pomoże budować pozytywny wizerunek marki. W naszej ofercie dostępne są najróżniejsze warianty kalendarzy, od trójdzielnych, przez trójdzielne z drukiem 3D lub metalizowane, aż po modele spiralowane czy kalendarze piramidki na biurko. Kalendarze produkujemy przy użyciu najróżniejszych technologii – druku cyfrowego, offsetowego i soczewkowego. Podejmujemy się realizacji wszystkich, nawet najbardziej oryginalnych zadań i projektów. Każdy kalendarz możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klientów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.