Trwa ładowanie...
Naklejki standard
Nawet standardowe naklejki mogą być interesujące, jeśli nadamy im oryginalny kształt. Wykonujemy różne rozmiary i kształty, stosując technikę druku UV na folii samoprzylepnej. Dzięki temu tworzymy naklejki i etykiety odporne na ścieranie i warunki atmosferyczne.
Wyślij zapytanie

Przestrzeń reklamowa, szczególnie w sklepach, powoli zaczyna się kurczyć. Na półkach znajdziemy wobblery i shelfstopery, przy półkach stoiska reklamowe, a nad półkami plakaty i bannery. Czy w takim gąszczu materiałów promocyjnych można jeszcze „wcisnąć” się ze swoją reklamą, tak, aby klient skupił na niej swoją uwagę?

Możesz wykorzystać podłogę, ścianę albo szybę, na których umieścisz naklejki promujące twój produkt bądź usługę. Nasza drukarnia zajmuje się przygotowywaniem doskonałych jakościowo naklejek w dowolnym kształcie. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne rodzaje naklejek - klasyczne, odporne na działanie warunków atmosferycznych i ścieranie naklejki foliowe, naklejki 3D, adhezyjne, non perm, optidrop oraz szereg innych o zróżnicowanym zastosowaniu

Naturalnie, kształt i rozmiar naklejek dobierzemy do Twoich potrzeb. Możemy je przygotować w arkuszach, wycięte po obrysie, lub pocięte na pojedyncze sztuki. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty drukowania etykiet i naklejek! W razie pytań i wątpliwości, nasi specjaliści chętnie doradzą i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.