Trwa ładowanie...
Karty menu

Karty menu to produkt niezbędny w każdym lokalu gastronomicznym. Ciekawe, estetyczne i starannie wykonane menu to wizytówka restauracji, z pewnością zachęci klientów do skorzystania z oferty. W naszej ofercie znajdziecie menu składane, stojące, oraz płaskie dowolnych kształtach i rozmiarach. Oferujemy szeroki wybór papierów z różnorodnymi możliwościami wykończenia i uszlachetnienia. Drukujemy także na kartonach, tworzywach sztucznych czy papierze syntetycznym, odpornym na wilgoć, tłuszcz i uszkodzenia mechaniczne.

Świetnym uzupełnieniem menu restauracji są stojaki na stół. Stanowią idealne narzędzie do informowania gości o nowościach w karcie, ofertach specjalnych czy nadchodzących wydarzeniach. Chociaż najczęściej wykorzystywane są w lokalach gastronomicznych, znajdą swoje zastosowanie również w sklepach, hotelach, lokalach usługowych, czy salach konferencyjnych. Stojaki piramidki możemy z powodzeniem wykorzystywać, w celach reklamowych, aby zachęcić klientów do skorzystania z dodatkowych usług, wzięcia udziału w konkursie lub skorzystania z oferty partnera. Ciekawą propozycją są również stojaki-elipsy, wyróżniające się atrakcyjną formą i eleganckim owalnym kształtem. Dwie wypukłe ścianki w formacie A4, oferują dużo miejsca na reklamę.

Wyślij zapytanie

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykorzystanie najróżniejszych tworzyw do przygotowania materiałów reklamowych. W naszej pracy korzystamy z wielu technik druku, m.in. offsetowegocyfrowego, a także druku 3D. Zajmujemy się m.in. drukowaniem na PCV oraz innych niewsiąkliwych podłożach. Do wydruku wykorzystujemy specjalną farbę, która utwardzana jest promieniami UV. Proponujemy szybkie przygotowanie różnych materiałów i gadżetów reklamowych, w tym wobblerów, mat reklamowych, kalendarzy trójdzielnych czy magnesów reklamowych. Drukujemy również wysokiej jakości opakowania reklamowe czy zakładki magnetyczne do książek.

Realizujemy zlecenia na małe i duże nakłady. Nasze usługi reprezentują niezmiennie wysoką jakość, niezależnie od wielkości zamówienia. Masz nietypowy pomysł i nie wiesz, czy da się go zrealizować? Zadzwoń, zakładamy, że będzie to możliwe!

Pobierz katalog naszych produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.