Trwa ładowanie...
Notesy

Firmowe notatniki to coraz częściej poszukiwane gadżety reklamowe. Są to upominki, które, ze względu na ich użyteczny charakter, zawsze spotkają się z serdecznym przyjęciem. W pracy czy w domu, każdy z nas korzysta z notesów do zapisywania ważnych informacji, sporządzania notatek ze spotkań, zebrań i szkoleń, czy przelewania swoich pomysłów na papier. Notes z logo to świetny nośnik reklamy, zapewniający ekspozycję twojej marki wszędzie tam, gdzie się znajdzie. O druk notesów reklamowych warto zadbać szczególnie podczas organizowania szkoleń, konferencji czy uczestnictwa w targach. Rozdawanie klientom notatników firmowych z pewnością wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy i zwiększy zasięg Twojej komunikacji marketingowej.

Wyślij zapytanie

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykorzystanie najróżniejszych tworzyw do przygotowania materiałów reklamowych. W naszej pracy korzystamy z wielu technik druku, m.in. offsetowegocyfrowego, a także druku 3D. Zajmujemy się m.in. drukowaniem na PCV oraz innych niewsiąkliwych podłożach. Do wydruku wykorzystujemy specjalną farbę, która utwardzana jest promieniami UV. Proponujemy szybkie przygotowanie różnych materiałów i gadżetów reklamowych, w tym wobblerów, mat reklamowych, kalendarzy trójdzielnych czy magnesów reklamowych. Drukujemy również wysokiej jakości opakowania reklamowe czy zakładki magnetyczne do książek.

Realizujemy zlecenia na małe i duże nakłady. Nasze usługi reprezentują niezmiennie wysoką jakość, niezależnie od wielkości zamówienia. Masz nietypowy pomysł i nie wiesz, czy da się go zrealizować? Zadzwoń, zakładamy, że będzie to możliwe!

Pobierz katalog naszych produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.