Trwa ładowanie...
Shelfstopery

Idealnym sposobem, by zwrócić uwagę klienta i zatrzymać go przy półce z naszym produktem są shelfstopery, które obok shelflinerów, stanowią jedne z najefektywniejszych materiałów POS. Shelfstopery, czyli osłonki cenowe, to produkty reklamowe nakładane na listwy cenowe w sklepach, w celu zwrócenia uwagi klienta na konkretny towar. Możemy je umieszczać na produktach w ofercie specjalnej, promocjach czy nowościach. Stopery reklamowe przyczepiane są poprzecznie do regałów sklepowych, tak, że reklama widoczna jest z każdej strony. Oferowane przez nas shelfstopery produkowane są z najlepszych jakościowo tworzyw sztucznych PVC i PET, z pełnokolorowym drukiem UV, gięte na gorąco i wycinane do pożądanych kształtów.

Wyślij zapytanie

Drukarnia Fortis specjalizuje się w produkcji materiałów POS. Jest to zbiorcze określenie materiałów marketingowych, których celem jest wspieranie sprzedaży bezpośrednio w miejscu zakupu. Materiały POS (od angielskiego „Point of Sale”) to najczęściej używane materiały reklamowe, które skutecznie przyczyniają się do wzrostu rozpoznawalności marki i sprzedaży produktów.

Czy materiały POS są skuteczne?


Według badań około ¾ decyzji zakupowych podejmowanych jest bezpośrednio w sklepie. Odpowiednio rozmieszczone materiały reklamowe, takie jak shelflinery, shelfstopery czy wobblery na kilka sekund przyciągają wzrok klienta. Reklamodawca musi więc na materiale promocyjnym zawrzeć tyle informacji, aby zostały one przyswojone w krótkim czasie i zachęciły do kupna produktu. Materiały te mogą zostać wycięte w nietypowym kształcie, na przykład imitując wygląd butelki napoju, bądź wydrukowane na folii soczewkowej tworząc efekt 3D. Działania BTL mogą być prowadzone równolegle do większej kampanii medialnej lub zostać skierowane do konkretnej grupy docelowej, na przykład lokalnej. Kampanie marketingowe z wykorzystaniem pomysłowych materiałów POS korzystnie wpływają na rozpoznawalność marki i wzrost sprzedaży produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.