Trwa ładowanie...
Segregatory i clipboardy

Segregatory reklamowe to kolejny w naszej ofercie produkt niezbędny w pracy biurowej. Trwały i estetyczne wykonany segregator to świetna wizytówka firmy. Doskonale prezentuje się na biurku czy półce, eksponując logo i promując markę. 
Segregator z nadrukiem idealnie nada się także na upominek reklamowy dla klientów czy kontrahentów. Taki funkcjonalny i praktyczny prezent z pewnością zostanie doceniony. Nasze segregatory wykonujemy z tektury litej kaszerowanej z papierem kredowym, a także z białego lub mlecznego polipropylenu. Oprócz spersonalizowanego wydruku, na życzenie klienta montujemy odpowiednie mechanizmy: typu D, R (okrągły) lub typu Q (prostokątny).


W organizacji dokumentów pomogą także 
clipboardyniezwykle przydatne podczas wszelkich konferencji, zebrań czy szkoleń. Wykonane są z tektury litej pokrytej zadrukowanym papierem kredowym i zaopatrzone w profesjonalny uchwyt (clip), zapobiegający wypadaniu kartek. Dodatkową rzeczą, która sprawi, że deska z klipem będzie efektownie wyglądać, a zarazem będzie bardzo trwała, jest uszlachetnienie nadruku folią z obu stron. Najtrwalszy i najszlachetniejszy efekt ma folia soft touch, dzięki której nie ma mowy o śladach czy zarysowaniach na clipboardzie.

Podkładka z klipsem to nie tylko praktyczny gadżet, ale także świetne narzędzie reklamowe. Firmowy clipboard używany do sporządzania notatek lub spinania dokumentów podczas seminariów czy spotkań z klientami doskonale buduje świadomość marki.

Wyślij zapytanie

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykorzystanie najróżniejszych tworzyw do przygotowania materiałów reklamowych. W naszej pracy korzystamy z wielu technik druku, m.in. offsetowegocyfrowego, a także druku 3D. Zajmujemy się m.in. drukowaniem na PCV oraz innych niewsiąkliwych podłożach. Do wydruku wykorzystujemy specjalną farbę, która utwardzana jest promieniami UV. Proponujemy szybkie przygotowanie różnych materiałów i gadżetów reklamowych, w tym wobblerów, mat reklamowych, kalendarzy trójdzielnych czy magnesów reklamowych. Drukujemy również wysokiej jakości opakowania reklamowe czy zakładki magnetyczne do książek.

Realizujemy zlecenia na małe i duże nakłady. Nasze usługi reprezentują niezmiennie wysoką jakość, niezależnie od wielkości zamówienia. Masz nietypowy pomysł i nie wiesz, czy da się go zrealizować? Zadzwoń, zakładamy, że będzie to możliwe!

Pobierz katalog naszych produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.