Trwa ładowanie...
Podkładki z bloczkiem
Niewiele jest gadżetów reklamowych skuteczniejszych od podkładki pod mysz, a nasza propozycja jest jeszcze bardziej praktyczna. Nadruk wykonujemy bezpośrednio na folii PCV o grubości 0,3mm. Dodatkowo w tym modelu wklejamy bloczek z kalendarzem, notesem, albo firmowym katalogiem, podklejając od spodu szarą, antypoślizgową mikrogumą usztywnioną białym PVC.
Podkładka pod mysz z kalendarzem to świetna alternatywa dla tradycyjnych kalendarzy reklamowych. Nasze mousepady posiadają uchylną klapę z niezadrukowanym okienkiem, pod którą znajdują się wyrywane kalendaria na każdy miesiąc. Wewnętrzne kartki mogą także służyć jako notes do zapisywania ważnych informacji, który będzie zawsze pod ręką podczas pracy przy komputerze. Dodatkowo każda strona może mieć inną grafikę czy slogan, co znacznie zwiększa przestrzeń reklamową.


Łącząc
podkładkę pod myszkę z firmowym katalogiem dajemy klientom praktyczny gadżet, z którego będą chętnie korzystać przy pracy, oraz katalog produktów, który będą mieli zawsze na biurku. Katalog reklamowy stanowi wizytówkę firmy, dostarczając klientom najważniejszych informacji na jej temat, nie tylko poprzez zamieszczoną treść, ale również przez formę i sposób wykonania. Dlatego zastosowanie innowacyjnej konstrukcji katalogu przykuje uwagę potencjalnych klientów i zwiększy zainteresowanie państwa produktami. Zaprezentowanie produktów w pomysłowy, niebanalny sposób zwiększy szansę na ich sprzedaż. Podkładka z katalogiem przyda się także pracownikom firmy. Podczas pracy przy komputerze, wszystkie szczegóły dotyczące produktów będą mieli zawsze pod ręką.

Wyślij zapytanie

Podkładki pod myszkę to jeden z najtrwalszych i najskuteczniejszych gadżetów reklamowych, który wykorzystywany jest zarówno w domu jak i biurze, a na dodatek ciągle pozostaje w zasięgu wzroku. Podkładka pod mysz z logo to idealny prezent dla klientów i kontrahentów - będzie towarzyszyć im na co dzień, podczas pracy na komputerze, reklamując Twój produkt lub firmę. W ofercie mamy wiele modeli podkładek pod myszkę, przez co każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb. Wszystkie wersje, tj. kaszerowane, zgrzewane, 3D oraz super cienkie z lakierem antypoślizgowym, wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Produkowane przez nas podkładki z nadrukiem są solidne, a wykonany na nich nadruk jest wyraźny i trwały.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.