Trwa ładowanie...
Zakładki magnetyczne
Współczesne gadżety reklamowe muszą umożliwiać dotarcie do bardzo szerokiej grupy odbiorców. W dobie wszechobecnego dostępu do Internetu, e-booków i audiobooków, nadal nie brakuje zwolenników starego, dobrego papieru. Magnetyczne zakładki do książek są przykładem praktycznego i wytrzymałego materiału reklamowego. Jest to bardzo ciekawe i wygodne rozwiązanie - dzięki wbudowanym magnesom przytrzymują kartki, nie pozwalając zakładce wypaść z książki. Nie ogranicza nas kształt zakładki, może przypominać przedmiot lub mocniej wystawać poza obrys książki, eksponując logo Twojej firmy bądź hasło reklamowe. W naszej ofercie znajdziesz zakładki magnetyczne wykonane z papieru lub wytrzymalsze, odporne na działanie wody i uszkodzenia mechaniczne zakładki magnetyczne z polipropylenu.
Wyślij zapytanie

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykorzystanie najróżniejszych tworzyw do przygotowania materiałów reklamowych. W naszej pracy korzystamy z wielu technik druku, m.in. offsetowegocyfrowego, a także druku 3D. Zajmujemy się m.in. drukowaniem na PCV oraz innych niewsiąkliwych podłożach. Do wydruku wykorzystujemy specjalną farbę, która utwardzana jest promieniami UV. Proponujemy szybkie przygotowanie różnych materiałów i gadżetów reklamowych, w tym wobblerów, mat reklamowych, kalendarzy trójdzielnych czy magnesów reklamowych. Drukujemy również wysokiej jakości opakowania reklamowe czy zakładki magnetyczne do książek.

Realizujemy zlecenia na małe i duże nakłady. Nasze usługi reprezentują niezmiennie wysoką jakość, niezależnie od wielkości zamówienia. Masz nietypowy pomysł i nie wiesz, czy da się go zrealizować? Zadzwoń, zakładamy, że będzie to możliwe!

Pobierz katalog naszych produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.