Trwa ładowanie...

O nas

Poligrafia to nasza pasja. Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Dokładamy wszelkich starań, aby ciągle ulepszać i poszerzać naszą ofertę usług.


Dzięki ogromnemu doświadczeniu nie boimy się nowych wyzwań i z odwagą realizujemy nasze technologiczne wizje. Byliśmy pierwszą drukarnią w Polsce, która zdecydowała się na wdrożenie technologii druku soczewkowego (trójwymiarowego, wielofazowego). Ta technologia otworzyła producentom nowe możliwości dotarcia do potencjalnych odbiorców. Innowacyjne wobblery, opakowania, podkładki pod mysz, magnesy, foldery, kalendarze czy etykiety z efektami 3D, poprzez wzbudzanie silniejszej reakcji emocjonalnej klientów, bardzo szybko stały się potężnym narzędziem marketingowym. To był prawdziwy przełom na polskim rynku reklamowym.

Druk soczewkowy to narzędzie marketingowe nowej generacji – wyróżniające się na tle innych form reklamy, efektowne i zarazem efektywne. O druku 3D nie możemy mówić jako o ciekawostce bądź chwilowej modzie. Kampanie społeczne i reklamowe stworzone przy użyciu druku soczewkowego wzbudzają spore zainteresowanie wśród przechodniów, skupiając na sobie ich uwagę.


Zdobywane doświadczenie i praktyczna wiedza pozwala nam realizować nawet najbardziej nieszablonowe projekty naszych Klientów.


Powyższe zdanie wypowiadamy z dumą. Aby zachować najwyższą jakość produktów, zapewniamy naszemu doświadczonemu personelowi nowoczesny i kompleksowo wyposażony park maszynowy. Nasza drukarnia korzysta wyłącznie z najlepszego sprzętu poligraficznego na rynku, dlatego od lat współpracuje z firmą Heidelberg, lidera w branży maszyn do druku.
Branża reklamowe rozwija się nieustannie, wymyślając coraz nowsze sposoby promowania firm. Uważnie obserwujemy aktualne trendy i wymagania rynku, starając się tym samym odpowiedzieć na aktualne zapotrzebowanie klientów. Uczestniczymy w targach branżowych, poszukujemy nowych pomysłów i rozwiązań technologicznych, rozwijamy nasz park maszyn aby nieustannie ulepszać i poszerzać wachlarz naszych usług. W naszej ofercie znajduje się zarówno druk offsetowy, cyfrowy jak i druk UV, umożliwiający wydruk na tworzywie niewsiąkliwym, czyli PVC, folii samoprzylepnej lub folii adhezyjnej.

Dzięki naszym usługom, możesz sprawić, że sprzedawany przez Ciebie produkt będzie miał szatę graficzną, która z pewnością przyciągnie wzrok klientów. Pamiętaj, że najpierw kupujemy oczami, więc już dziś skorzystaj z usług naszej drukarni.

Fortis - wydrukujemy Twoje sny!

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.