Trwa ładowanie...
Wizytówki standardowe

Standardowe wizytówki wykonujemy z wysokiej jakości papieru kredowego, papierów ozdobnych lub kartonów jedno- i dwustronnie powlekanych. Dostępne są w formatach: 90x50 mm i 85x55 mm z ostrymi lub zaokrąglonymi rogami.
Dla wzbogacenia i podkreślenia prestiżu mogą być dodatkowo foliowane lub lakierowane UV. Ciekawy efekt wizualny możemy uzyskać łącząc matową folię z wybiórczym lakierem błysk. Tak wykonane wizytówki prezentują się niezwykle elegancko.

Wyślij zapytanie

Wizytówki są jednym z najczęściej wręczanych materiałów reklamowych. Dzięki nim będziemy pozyskiwali nowych klientów. W momencie ich wręczania mamy jeden cel - aby odbiorca skontaktował się z nami i skorzystał z naszych usług. Aby tak się stało, wizytówka musi nie tylko wyglądać profesjonalnie, ale i przyciągać uwagę. Oferowane przez Fortis wizytówki pomogą Ci wyróżnić się z tłumu, co stanowi pierwszy krok do pozyskania klienta. Pamiętajmy, że jakość i materiały, z których jest wykonana wizytówka, świadczą o profesjonalizmie i pozycji marki.
Sprawdź dostępne w naszej ofercie wizytówki multiloft, dzięki którym wyróżnisz się na tle konkurencji niebanalną formą. Szukasz klasycznego kształtu, lecz zależy Ci na nietypowym materiale? Mamy wizytówki 3D wykonane w technologii druku soczewkowego i wizytówki plastikowe z PP lub PCV. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i realizujemy nietypowe zamówienia. Chcesz okrągłą wizytówkę? Skontaktuj się z nami. Razem na pewno stworzymy produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.