Trwa ładowanie...
Podkładki pod kubek
Podkładki pod kubek to niedrogi, ale bardzo efektywny sposób na reklamowanie produktu lub firmy. Firmowa podstawka pod kubek nie tylko ochroni biurka i stoły przed zalaniem, ale także, będąc ciągle na widoku, reklamować wasz produkt lub markę. Jest to niezwykle praktyczny gadżet, idealny jako upominek reklamowy rozdawany podczas targów, konferencji i wszelkiego rodzaju wydarzeń promocyjnych.
Nadruk wykonujemy na różnych materiałach (od papieru kredowego po folię soczewkową, tworzącą efekt 3D), a następnie łączymy z podstawą z naturalnego korka, mikrogumy lub litej tektury. Oferujemy również podkładki z nadrukiem dwustronnym, w różnorodnych kształtach i rozmiarach. Produkowane przez nas podkładki pod kubek cechują się trwałością i solidnym wykonaniem.
Wyślij zapytanie

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykorzystanie najróżniejszych tworzyw do przygotowania materiałów reklamowych. W naszej pracy korzystamy z wielu technik druku, m.in. offsetowegocyfrowego, a także druku 3D. Zajmujemy się m.in. drukowaniem na PCV oraz innych niewsiąkliwych podłożach. Do wydruku wykorzystujemy specjalną farbę, która utwardzana jest promieniami UV. Proponujemy szybkie przygotowanie różnych materiałów i gadżetów reklamowych, w tym wobblerów, mat reklamowych, kalendarzy trójdzielnych czy magnesów reklamowych. Drukujemy również wysokiej jakości opakowania reklamowe czy zakładki magnetyczne do książek.

Realizujemy zlecenia na małe i duże nakłady. Nasze usługi reprezentują niezmiennie wysoką jakość, niezależnie od wielkości zamówienia. Masz nietypowy pomysł i nie wiesz, czy da się go zrealizować? Zadzwoń, zakładamy, że będzie to możliwe!

Pobierz katalog naszych produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.