Trwa ładowanie...
Linijki reklamowe

Nowoczesne technologie druku mogą być wykorzystane do produkcji innych materiałów promocyjnych, na przykład linijek. Możemy stworzyć linijkę z grafiką promującą Twoją firmę w dowolnym kształcie i rozmiarze. Linijki reklamowe to świetny pomysł na prezent dla klienta czy kontrahenta. Duże pole nadruku umożliwia umieszczenie wszelkich niezbędnych informacji, a przydatność linijki sprawia, że Twoi klienci będą często po nią sięgać. W naszej ofercie znajdziesz białe lub przezroczyste linijki z PVC z pełnokolorowym drukiem UV, a także linijki z efektem 3D, drukowane na folii soczewkowej.

Wyślij zapytanie

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykorzystanie najróżniejszych tworzyw do przygotowania materiałów reklamowych. W naszej pracy korzystamy z wielu technik druku, m.in. offsetowegocyfrowego, a także druku 3D. Zajmujemy się m.in. drukowaniem na PCV oraz innych niewsiąkliwych podłożach. Do wydruku wykorzystujemy specjalną farbę, która utwardzana jest promieniami UV. Proponujemy szybkie przygotowanie różnych materiałów i gadżetów reklamowych, w tym wobblerów, mat reklamowych, kalendarzy trójdzielnych czy magnesów reklamowych. Drukujemy również wysokiej jakości opakowania reklamowe czy zakładki magnetyczne do książek.

Realizujemy zlecenia na małe i duże nakłady. Nasze usługi reprezentują niezmiennie wysoką jakość, niezależnie od wielkości zamówienia. Masz nietypowy pomysł i nie wiesz, czy da się go zrealizować? Zadzwoń, zakładamy, że będzie to możliwe!

Pobierz katalog naszych produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.