Trwa ładowanie...
Etykiety i zawieszki

W obecnych czasach na decyzje zakupowe wpływa wiele czynników pozaproduktowych, dlatego przy promocji marki, warto skupić się na detalach. Często niepozorny szczegół, potrafi przykuć uwagę klienta i sprawić, że wybierze konkretny produkt. Jednymi z takich drobiazgów są etykiety zawieszki. Choć ich głównym zadaniem jest znakowanie towarów, mogą też być przydatnym narzędziem, które pomoże wypromować produkt na rynku. Ciekawe, profesjonalnie wykonane etykiety produktowe przyciągną uwagę klientów i pomogą wyróżnić się wśród konkurencji, pozytywnie wpływając na podjęcie decyzji o zakupie.

Oprócz tradycyjnych zawieszek papierowych, ofertujemy etykiety wtykane oraz wiszące w dowolnych kształtach i rozmiarach, wykonane z tworzyw sztucznych, odpornych na wodę, różnice temperatur i promieniowanie słoneczne. Nadruk wykonujemy metodą druku offsetowego UV oraz zabezpieczamy lakierem UV, dzięki czemu jest on bardzo trwały, nie ściera się ani nie blaknie.

Nowością w naszej drukarni są etykiety pętelkowe drukowane na papierze syntetycznym. Papier syntetyczny wygląda i zachowuje się jak zwykły papier, można na nim pisać, ciąć, składać czy dziurkować, jednak dzięki swoim właściwościom nigdy się nie podrze, ani nie zamoknie. Dlatego wydrukowane na nim materiały będą niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, wodę, tłuszcz oraz warunki atmosferyczne. Papier syntetyczny nie odkształca się, nie rozciąga i nie potrzebuje kosztownych uszlachetnień czy laminowania. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że jest przyjazny dla środowiska, w 100% nadaje się do recyklingu, a jego produkcja zużywa mniej zasobów naturalnych.

Wyślij zapytanie

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykorzystanie najróżniejszych tworzyw do przygotowania materiałów reklamowych. W naszej pracy korzystamy z wielu technik druku, m.in. offsetowegocyfrowego, a także druku 3D. Zajmujemy się m.in. drukowaniem na PCV oraz innych niewsiąkliwych podłożach. Do wydruku wykorzystujemy specjalną farbę, która utwardzana jest promieniami UV. Proponujemy szybkie przygotowanie różnych materiałów i gadżetów reklamowych, w tym wobblerów, mat reklamowych, kalendarzy trójdzielnych czy magnesów reklamowych. Drukujemy również wysokiej jakości opakowania reklamowe czy zakładki magnetyczne do książek.

Realizujemy zlecenia na małe i duże nakłady. Nasze usługi reprezentują niezmiennie wysoką jakość, niezależnie od wielkości zamówienia. Masz nietypowy pomysł i nie wiesz, czy da się go zrealizować? Zadzwoń, zakładamy, że będzie to możliwe!

Pobierz katalog naszych produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.