Trwa ładowanie...
Magnesy reklamowe
Magnesy reklamowe to świetny pomysł na tanią i skuteczną reklamę. Ich ogromnym atutem jest uniwersalność. Magnes można przyczepić do lodówki, półki sklepowej, komputera, samochodu lub jakiejkolwiek innej powierzchni metalowej. Firmowy magnes może być swoistą magnetyczną wizytówką przedsiębiorstwa, zawierać dane kontaktowe, przydatne informacje na temat produktu lub przypominać o uzupełnieniu zapasów.

Produkujemy magnesy w dowolnych kształtach i rozmiarach, realizując nawet najbardziej nieszablonowe pomysły klientów. Oprócz standardowych magnesów płaskich oferujemy również magnesy z folią soczewkową dającą efekt 3D, a także niezwykle praktyczne magnesy z notesem lub kalendarzem. Również w przypadku tego produktu możemy zrealizować każdy pomysł klienta i stworzyć produkt w dowolnie wybranym przez niego kształcie. Podobnie do standardowego magnesu magnes z notesem można wykonać różnymi technikami druku. 


W naszej ofercie znajdziecie także
puzzle magnetyczne. Jest to bardzo ciekawa, angażująca i skuteczna forma reklamy, która trafia nawet do najmłodszych odbiorców. Żywa kolorystyka, różnorodne kształty, możliwość ułożenia na lodówce i wielokrotnej zabawy w układanie puzzli to największe atuty tego produktu. Możemy tworzyć puzzle o różnej ilości elementów, w różnych kształtach i rozmiarach. Żadna forma reklamy nie pozostanie dłużej w rękach najmłodszych konsumentów, niż gadżet tego rodzaju.

Wyślij zapytanie

Nowoczesne zaplecze techniczne umożliwia nam wykorzystanie najróżniejszych tworzyw do przygotowania materiałów reklamowych. W naszej pracy korzystamy z wielu technik druku, m.in. offsetowegocyfrowego, a także druku 3D. Zajmujemy się m.in. drukowaniem na PCV oraz innych niewsiąkliwych podłożach. Do wydruku wykorzystujemy specjalną farbę, która utwardzana jest promieniami UV. Proponujemy szybkie przygotowanie różnych materiałów i gadżetów reklamowych, w tym wobblerów, mat reklamowych, kalendarzy trójdzielnych czy magnesów reklamowych. Drukujemy również wysokiej jakości opakowania reklamowe czy zakładki magnetyczne do książek.

Realizujemy zlecenia na małe i duże nakłady. Nasze usługi reprezentują niezmiennie wysoką jakość, niezależnie od wielkości zamówienia. Masz nietypowy pomysł i nie wiesz, czy da się go zrealizować? Zadzwoń, zakładamy, że będzie to możliwe!

Pobierz katalog naszych produktów.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.