Trwa ładowanie...
Karty rabatowe, vouchery
Karty rabatowe, vouchery czy karty stałego klienta to niezwykle ważny element marketingu w wielu branżach. Standardowe karty rabatowe wykonujemy przeważnie z kartonu jednostronnie powlekanego. Awers jest foliowany na błysk lub mat, a na rewersie pozostawiamy możliwość pisania i stemplowania. Karty tego typu pozostają jednym z najpopularniejszych sposobów tworzenia programów lojalnościowych.
Rozkładane karty rabatowe są rozwiązaniem mniej popularnym, ale bardziej eleganckim niż zwyczajna karta lojalnościowa. Dodatkową korzyść stanowi większa powierzchnia, na której można umieścić treści reklamowe. Oferujemy różne rodzaje papieru oraz uszlachetnienia druku.
Wyślij zapytanie

Wizytówki są jednym z najczęściej wręczanych materiałów reklamowych. Dzięki nim będziemy pozyskiwali nowych klientów. W momencie ich wręczania mamy jeden cel - aby odbiorca skontaktował się z nami i skorzystał z naszych usług. Aby tak się stało, wizytówka musi nie tylko wyglądać profesjonalnie, ale i przyciągać uwagę. Oferowane przez Fortis wizytówki pomogą Ci wyróżnić się z tłumu, co stanowi pierwszy krok do pozyskania klienta. Pamiętajmy, że jakość i materiały, z których jest wykonana wizytówka, świadczą o profesjonalizmie i pozycji marki.
Sprawdź dostępne w naszej ofercie wizytówki multiloft, dzięki którym wyróżnisz się na tle konkurencji niebanalną formą. Szukasz klasycznego kształtu, lecz zależy Ci na nietypowym materiale? Mamy wizytówki 3D wykonane w technologii druku soczewkowego i wizytówki plastikowe z PP lub PCV. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i realizujemy nietypowe zamówienia. Chcesz okrągłą wizytówkę? Skontaktuj się z nami. Razem na pewno stworzymy produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.