Trwa ładowanie...

Druk offsetowy UV

Druk offsetowy UV
Jesteśmy jedną z niewielu drukarni, specjalizujących się w druku UV na różnego rodzaju powierzchniach niewsiąkliwych. Do tej metody druku używamy nowoczesnych maszyn Heidelberg, które umożliwiają nam precyzyjne drukowanie na dowolnych materiałach, takich jak tworzywa sztuczne, papiery syntetyczne, folie samoprzylepne, elektrostatyczne, adhezyjne, czy podłoża metalizowane.
druku offsetowym UV farba nanoszona na podłoże, utrwalana jest za pomocą promieniowania ultrafioletowego. Wykorzystanie lamp UV pozwala na zadrukowanie dowolnego rodzaju podłoża, począwszy od papieru po materiały niewsiąkliwe, w przypadku których niemożliwe jest zastosowanie tradycyjnego druku offsetowego. 
Technika druku UV pozwala osiągnąć niemal fotograficzną jakość wydruków, dając wrażenie głębi i rzeczywistości. Druk UV cechuje się zwiększoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne.
 

Ogromnym atutem druku offsetowego UV są możliwości jego uszlachetniania. Możemy zastosować wybiórcze lakiery UV, hot-stamping, folie czy tłoczenia. Dzięki zastosowaniu promieniowania UV do utrwalania farb, wydruki wychodzące z maszyny nie wymagają długotrwałego suszenia i są od razu gotowe do dalszej obróbki.
Druk offsetowy UV świetnie sprawdza się przy produkcji różnego rodzaju materiałów POS, takich jak wobblery, shelfstopery, etykiety czy naklejki. Bardzo często stosowany jest także do wykonywania nadruków na opakowaniach Premium, podkładkach pod myszkę czy matach reklamowych.

Wyślij zapytanie

Priorytetem dla naszej drukarni jest kompleksowa obsługa klientów. Cały czas rozwijamy naszą ofertę, dodając do niej kolejne produkty wykonane przy pomocy różnorodnych metod druku. Znajdziesz w niej zarówno druk offsetowy, cyfrowy jak i druk UV, umożliwiający wydruk na tworzywach niewsiąkliwych, takich jak PVC, folia samoprzylepna lub folia adhezyjna.

Drukowanie materiałów marketingowych, będące głównym polem naszej działalności, obejmuje tworzenie wszelkiego rodzaju produktów reklamowych, wśród których wymienić można m.in. kalendarze trójdzielne, magnesy reklamowe oraz podkładki pod mysz. Przygotujemy również ulotki promocyjne, a także wizytówki na zamówienie.

Dzięki oferowanym przez nas materiałom promocyjnym, możesz sprawić, że Twoje przedsiębiorstwo zacznie być bardziej rozpoznawane przez klientów, a znana marka to już połowa sukcesu.

W przypadku pytań mogą Państwo odwiedzić naszą siedzibę w Zielonej Górze, skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.