Trwa ładowanie...
Druk cyfrowy

Druk cyfrowy to jedna z najpopularniejszych technologii druku. Jego główną zaletą jest możliwość natychmiastowego wydruku materiałów. Przygotowanie maszyny do druku nie wymaga żadnych nakładów czasowych i finansowych, a wydruk tworzony jest z plików przesłanych bezpośrednio z komputera. Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacji wydruków nawet po rozpoczęciu procesu drukowania – każdy wydruk może zawierać inne dane lub zmienioną grafikę. Jest to bardzo przydatne przy drukowaniu wizytówek, z których część może mieć inny adres, numerowanych biletów, zaproszeń itp. Wydruki wykonane tą metodą nie potrzebują czasu na wyschnięcie i mogą być poddawane dalszej obróbce i uszlachetnianiu.

Druk cyfrowy pozwala na osiągnięcie niskich kosztów druku przy niewielkich nakładach. Jest idealny dla zleceń z krótkim terminem realizacji oraz w przypadku wydruków próbnych, gdy chcemy pokazać klientowi jak jego projekt będzie wyglądał w rzeczywistości.

Wyślij zapytanie

Priorytetem dla naszej drukarni jest kompleksowa obsługa klientów. Cały czas rozwijamy naszą ofertę, dodając do niej kolejne produkty wykonane przy pomocy różnorodnych metod druku. Znajdziesz w niej zarówno druk offsetowy, cyfrowy jak i druk UV, umożliwiający wydruk na tworzywach niewsiąkliwych, takich jak PVC, folia samoprzylepna lub folia adhezyjna.

Drukowanie materiałów marketingowych, będące głównym polem naszej działalności, obejmuje tworzenie wszelkiego rodzaju produktów reklamowych, wśród których wymienić można m.in. kalendarze trójdzielne, magnesy reklamowe oraz podkładki pod mysz. Przygotujemy również ulotki promocyjne, a także wizytówki na zamówienie.

Dzięki oferowanym przez nas materiałom promocyjnym, możesz sprawić, że Twoje przedsiębiorstwo zacznie być bardziej rozpoznawane przez klientów, a znana marka to już połowa sukcesu.

W przypadku pytań mogą Państwo odwiedzić naszą siedzibę w Zielonej Górze, skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.