Fortis - Drukarnia Zielona Góra
 • PSI - Dziękujemy

  Serdecznie dziękujemy za przemiłe spotkania na PSI w Dusseldorf.

  więcej
 • Magnetyczne zakładki do książek

  W trosce o ciągłe poszerzanie oferty wprowadziliśmy do produkcji magnetyczne zakładki do książek. Bardzo elegancki i praktyczny gadżet. 

  więcej
 • Festiwal Marketingu & Druku & Opakowań

  W dniach 9 -10.09.2015 w Warszawie odbył się Festiwal Marketingu&Druku&Opakowań, podczas którego nasza Drukarnia zaprezentowała swoje możliwości. Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. 

  więcej
 • Druk soczewkowy – 3D jako efektywne narzędzie marketingowe

  Powszechnie wiadomo, że można mieć genialny produkt i ponieść totalną klapę w jego sprzedaży. Jednym ze sposobów, aby odnieść sukces z produktem na rynku jest innowacyjność, którą można uzyskać dzięki zastosowaniu druku soczewkowego (lentykularnego, druku 3D) na materiałach reklamowych.

  - Po pierwsze należy podkreślić, że to co widzimy jest obrazem wytworzonym przez nasz mózg, a nie dokładnym odwzorowaniem bodźców docierających z naszych oczu do mózgu. Druk soczewkowy może stanowić doskonałe rozwiązanie dla reklamodawców, którzy pragną wyróżnić swoje komunikaty spośród setek innych. Czy to prawdziwa recepta na skuteczną reklamę? Czas pokaże

  więcej
 • 100 wizytówek GRATIS

  Tylko w lipcu do każdego zamówienia na tworzywie - pakiet 100 wizytówek gratis.

  O szczegóły pytaj swojego handlowca.

  więcej

AKTUALNOŚCI

Nasza nowa propozycja jeśli chodzi o produkty z kalendarzem. 

więcej

POBIERZ KATALOG

Zapraszamy do pobrania naszego najnowszego katalogu!Pobierz Katalog - Drukarnia Fortis

pobierz

WZORY MATERIAŁÓW

Jeśli chcesz sprawdzić jakość naszych wydruków, naszej pracy i przyjrzeć się różnym naszym produkcjom - zamów bezpłatne wzory!

Zamów bezpłatne wzory wydruków - Drukarnia Fortis
więcej