Fortis - Drukarnia Zielona Góra
Mettalic surface gives special effects, impossible to achieve in other printing techniques.
Ladies and Gentlemen ! We invite you to use our new Online Shop. Your prints are just couple clicks away!
Wszystkie nowatorskie narzędzia marketingowe w jednym miejscu
Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników!

BUSINESS CARDS, LINERS

Something that every businessman and businesswoman (but not only them!) simply needs to print once in a while. Our products stand out from the crow...

more

WOBBLERS

Used in shops all over the world, wobblers are a great way to promote specific products. This is a marketing tool with huge potential.

more

NEWS

Our new proposal of products with a calendar. 

more

DOWNLOAD OUR CATALOGUE

We invite you to download our newest catalogue!Pobierz Katalog - Drukarnia Fortis

download

SAMPLES

If you want to see our product and check it's quality - order samples !

Zamów bezpłatne wzory wydruków - Drukarnia Fortis
more

Drukarnia Fortis z Zielonej Góry działa od ponad 17 lat. Głównym obszarem naszej działalności jest przygotowywanie materiałów POS. Wieloletnie doświadczenie, bardzo dobrze wyposażony park maszynowy oraz zaangażowanie w pracę, pozwalają nam z sukcesem realizować każde, nawet nietypowe zlecenie. Dążymy do stworzenia kompleksowej oferty, dlatego oprócz rozwoju drukarni, nieustannie powiększamy zaplecze techniczne w introligatorni. Wykonujemy m.in. sztancowanie, tłoczenie, złocenie i bigowanie materiałów reklamowych. Dzięki naszym usługom, możesz sprawić, że sprzedawany przez Ciebie produkt będzie miał szatę graficzną, która z pewnością przyciągnie wzrok klientów. Pamiętaj, że najpierw kupujemy oczami, więc już dziś skorzystaj z usług naszej drukarni.

Materiały reklamowe doskonałej jakości

Dzięki oferowanym przez nas materiałom reklamowym, możesz sprawić, że Twoje przedsiębiorstwo zacznie być bardziej rozpoznawane przez klientów, a znana marka to już połowa sukcesu. W niezwykle bogatej ofercie naszej drukarni, znajdą Państwo szeroką gamę materiałów reklamowych obejmującą między innymi wizytówki, magnesy reklamowe czy zgrzewne podkładki pod mysz. Branża reklamowe rozwija się nieustannie, wprowadzając coraz to nowsze sposoby promowanie firm. Uważnie obserwujemy aktualne trendy i wymagania rynku, starając się tym samym odpowiedzieć na aktualne zapotrzebowanie Klientów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno druk offsetowy, cyfrowy jak i druk UV, umożliwiający wydruk na tworzywie niewsiąkliwym, czyli PVC, folii samoprzylepnej lub folii adhezyjnej. Dzięki używaniu najlepszego sprzętu, gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów, doskonałe odwzorowanie barw i zachowanie wszystkich szczegółów znajdujących się na drukowanych materiałach.

Ważny element naszej oferty stanowi druk soczewkowy z efektem przestrzenności (3D). Jest to narzędzie marketingowe nowej generacji – wyróżniające się na tle innych form reklamy, efektowne i zarazem efektywne. O druku 3D nie możemy mówić jako o ciekawostce bądź chwilowej modzie. Kampanie społeczne i reklamowe stworzone przy użyciu druku soczewkowego wzbudzają spore zainteresowanie wśród przychodniów, skupiając na sobie ich uwagę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej drukarni! W przypadku pytań mogą Państwo odwiedzić naszą siedzibę w Zielonej Górze, skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.