Trwa ładowanie...

Obecnie bardzo popularne staje się lakierowanie wybiórcze, polegające na nałożeniu lakieru tylko na wybrane elementy zadrukowanego obszaru, w celu stworzenia nietypowego projektu graficznego. Dzięki lakierowaniu wybiórczemu możemy bardziej wyeksponować poszczególne elementy grafiki i skupić na nich uwagę odbiorców. Oprócz lakierów błysk i mat możemy także zdecydować się na lakierowanie wybiórcze z dodatkiem różnych pigmentów, takich jak złoty, metaliczny, perłowy czy interferencyjny.

Lakierowanie wybiórcze możemy stosować razem z foliowaniem - lakier błyszczący na folii matowej lub lakier matowy na folii błyszczącej. Folię nakładamy na cały arkusz, następnie na wybrane miejsca nanosimy lakier. Takie wykończenie daje bardzo atrakcyjny kontrast pomiędzy obszarami matowymi, a z połyskiem. Całość prezentuje się bardzo elegancko, a elementy na których nam zależy są odpowiednio wyeksponowane.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.