Trwa ładowanie...
Druk offsetowy
Druk offsetowy jest znacznie bardziej zaawansowaną techniką niż druk cyfrowy. Technika druku offsetowego polega na przenoszeniu farby z aluminiowych matryc na podłoże, za pomocą cylindrów pokrytych gumą. Matryce tworzone są w naświetlarce CTP, osobno dla każdego koloru z palety CMYK, oraz dodatkowo dla bieli i kolorów z palety Pantone. Każdy z cylindrów odpowiada za przeniesienie punktów obrazu z innym kolorem składowym. Wszystkie kolory nałożone razem tworzą obraz końcowy. W przeciwieństwie do druku cyfrowego, przygotowanie maszyny offsetowej zajmuje dużo czasu i wymaga sporych nakładów finansowych. Z tego względu jest on opłacany do realizacji projektów o dużych nakładach, gdyż wraz ze wzrostem nakładu, cena jednostkowa spada w tempie wykładniczym.


Druk offsetowy zapewnia bardzo wysoką jakość wydruku i dokładne odwzorowanie barw. Dodatkowo przy wyborze tej techniki zwiększa się ilość dostępnych kolorów – możemy uzyskać kolory złote, srebrne lub inne z palety Pantone, co odgrywa bardzo duże znaczenie w przypadku wymagających projektów graficznych. Technika offsetowa daje nam możliwość drukowania na różnych materiałach, w tym na podłożach sztywnych, o dużej gramaturze oraz w większych formatach

Druk offsetowy jest idealnym rozwiązaniem dla zamówień wysokonakładowych, z których każdy egzemplarz ma być identyczny, kiedy zależy nam na większym formacie lub niestandardowym podłożu, a także w przypadku złożonych i wymagających publikacji, z dużą liczbą apli czy zdjęć.

Wyślij zapytanie

Priorytetem dla naszej drukarni jest kompleksowa obsługa klientów. Cały czas rozwijamy naszą ofertę, dodając do niej kolejne produkty wykonane przy pomocy różnorodnych metod druku. Znajdziesz w niej zarówno druk offsetowy, cyfrowy jak i druk UV, umożliwiający wydruk na tworzywach niewsiąkliwych, takich jak PVC, folia samoprzylepna lub folia adhezyjna.

Drukowanie materiałów marketingowych, będące głównym polem naszej działalności, obejmuje tworzenie wszelkiego rodzaju produktów reklamowych, wśród których wymienić można m.in. kalendarze trójdzielne, magnesy reklamowe oraz podkładki pod mysz. Przygotujemy również ulotki promocyjne, a także wizytówki na zamówienie.

Dzięki oferowanym przez nas materiałom promocyjnym, możesz sprawić, że Twoje przedsiębiorstwo zacznie być bardziej rozpoznawane przez klientów, a znana marka to już połowa sukcesu.

W przypadku pytań mogą Państwo odwiedzić naszą siedzibę w Zielonej Górze, skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Skontaktuj się z nami
Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.