Fortis - Drukarnia Zielona Góra

Druk offsetowy

Druk offsetowy jest bardzo popularną i często wybieraną metodą druku. Na rynku istnieje wiele drukarni, które stosują tę metodę poprawnie. My uważamy się za jedną z najlepszych drukarni świadczących usługi z zakresu druku offsetowego. Naszym głównym wyróżnikiem jest posiadanie własnej koncepcji na wykonywanie prac.

Praca jest naszą pasją. Cały czas poszerzamy naszą wiedzę na temat metod drukowania i nie boimy się podejmować nowych wyzwań. Realizację nawet najtrudniejszych zleceń umożliwia nam wieloletnie doświadczenie oraz świetnie wyposażony park maszynowy. Dzięki temu otrzymają Państwo niepowtarzalny produkt końcowy.

Tradycyjna technika offsetowa jest świetna do wydruku katalogów, wizytówek oraz kalendarzy trójdzielnych. Bardzo dobrze sprawdza się również podczas przygotowania plakatów, ulotek promocyjnych, zaproszeń i wielu innych materiałów. Przy dużych nakładach pozwala osiągnąć zdecydowanie najlepszą cenę. Co ważne, gwarantuje także najwyższą jakość wydruku. W ten sposób drukuje się materiały z bogatym, "soczystym" kolorem. Wygląd i wrażenie, jakie zostawia po sobie wydruk offsetowy, są znacznie bardziej profesjonalne niż w przypadku jakiejkolwiek innej techniki druku.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Fortis drukarni offsetowej z Zielonej Góry. Oprócz druku offsetowego oferujemy drukowanie 3D oraz druk cyfrowy. Zajmujemy się drukowaniem materiałów promocyjnych, w tym magnesów reklamowych i ulotek promocyjnych.