Fortis - Drukarnia Zielona Góra

Druk na kartonach metalizowanych

Podczas wyboru produktu zwracamy uwagę na opakowanie. Bardzo często bywa tak, że to właśnie jego wygląd decyduje o tym, czy zakupimy dany artykuł czy nie. Dlatego opakowanie powinno robić duże wrażenie i pozostawać w pamięci na długo po rozpakowaniu.

Jeśli producentowi zależy na osiągnięciu wyglądu ekskluzywnego i niestandardowego opakowania towaru, to technologia druku na kartonach metalizowanych jest właśnie dla niego.

Zwykła grafika nadrukowana w tej technologii nabiera zupełnie nowego wyrazu, a opakowanie reklamowe staje się o wiele bardziej atrakcyjniejsze dla odbiorców. Jest to wyszukana elegancja i ogromna siła przekazu.

Oprócz drukowania na kartonach metalizowanych, posiadamy szeroki wybór różnych form druku, w tym m.in. druk offsetowy, cyfrowy, jak też wciąż rzadko spotykany druk 3D. Używamy tych sposobów nakładania grafik do tworzenia materiałów reklamowych, takich jak naklejki reklamowe, wizytówki czy etykiety samoprzylepne.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie usług oferowanych przez naszą drukarnię internetową, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

metaliza

POBIERZ KATALOG

Zapraszamy do pobrania naszego najnowszego katalogu!Pobierz Katalog - Drukarnia Fortis

pobierz

WZORY MATERIAŁÓW

Jeśli chcesz sprawdzić jakość naszych wydruków, naszej pracy i przyjrzeć się różnym naszym produkcjom - zamów bezpłatne wzory!

Zamów bezpłatne wzory wydruków - Drukarnia Fortis
więcej