Fortis - Drukarnia Zielona Góra

Poligrafia to nasza pasja. Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Dokładamy wszelkich starań, aby ciągle ulepszać i poszerzać naszą ofertę usług.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu nie boimy się podejmować nowych wyzwań i z odwagą realizujemy nasze technologiczne wizje. Byliśmy pierwszą drukarnią w Polsce, która zdecydowała się na wdrożenie technologii druku soczewkowego (trójwymiarowego, wielofazowego). Dzięki wykorzystaniu tej metody przedsiębiorcy zyskują nowy sposób dotarcia do potencjalnych odbiorców ich produktów.

Nasza drukarnia 3D z Zielonej Góry wykorzystując możliwości, jakie daje nam technologia druku trójwymiarowego, rozpoczęła produkcję gadżetów reklamowych takich, jak np. kalendarze trójdzielne, magnesy, etykiety, a także opakowania i teczki. Zastosowane efekty 3D, przez silniejszą reakcję emocjonalną klientów, bardzo szybko stały się silnym narzędziem pracy na rynku...

o nas

o nas

Zdobywane doświadczenie i praktyczna wiedza pozwala nam realizować nawet najbardziej nieszablonowe projekty naszych Klientów.

Powyższe zdanie wypowiadamy z dumą. Aby zachować najwyższą jakość produktów, zapewniamy naszemu doświadczonemu personelowi nowoczesny i kompleksowo wyposażony park maszynowy. Nasza drukarnia korzysta wyłącznie z najlepszego sprzętu poligraficznego na rynku, dlatego od lat współpracuje z firmą Heidelberg, lidera w branży maszyn do druku.

Szybka realizacja zleceń oraz ogromna elastyczność zapewniła nam stale powiększające się grono klientów. Nie czekaj, już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy powierzyli nam produkcję materiałów reklamowych i nie zawiedli się.

Fortis - wydrukujemy Twoje sny!

AKTUALNOŚCI

Nasza nowa propozycja jeśli chodzi o produkty z kalendarzem. 

więcej

POBIERZ KATALOG

Zapraszamy do pobrania naszego najnowszego katalogu!Pobierz Katalog - Drukarnia Fortis

pobierz

WZORY MATERIAŁÓW

Jeśli chcesz sprawdzić jakość naszych wydruków, naszej pracy i przyjrzeć się różnym naszym produkcjom - zamów bezpłatne wzory!

Zamów bezpłatne wzory wydruków - Drukarnia Fortis
więcej